Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej w Polityce Prywatności

logo jard.pl logo jard.pl

Restauracja Hotelu Turkus oferuje tradycyjne dania kuchni podlaskiej i regionalnej z pochodną smaków i zapachów pogranicza trzech kultur. Polecamy dania ze smakami kuchni węgierskiej. Śniadania serwowane są w formie bufetu. Serwujemy wysmienite obiady domowe na miejscu i na wynos. Na specjalne zamówienie restauracja przygotowuje imprezy i przyjęcia okolicznościowe dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W sobotę zapraszamy od godziny 20.00 na dancingi z zespołem muzycznym.
Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Do dyspozycji gości oddajemy wygodne pokoje, kawiarnię, bar oraz restaurację serwująca dania kuchni regionalnej. Hotel posiada wyposażoną salę konferencyjną, możliwość korzystania z urządzeń biurowych, dozorowany i monitorowany elektronicznie parking.

Najwyższej jakości usługi poparte wieloletnim doswiadczeniem.

Hotel Turkus** położony jest w Białymstokuna trasie wylotowej do Warszawy w odległości 2 km od centrum miasta, 900 m od Dworca PKP i PKS, 200 m od pływalni, 200 m od centrum handlowego Auchan Hetmańska oraz Liroy Merlin, 2,5 km od Makro i Castoramy. Obok hotelu znajduje się stacja benzynowa Statoil. Wyróżnia się biało - czerwoną elewacją, doskonale widoczną jadąc od strony Warszawy.


Polityce Prywatności


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2009 P.W. Jard. Pomysł i wykonanie Łukasz Wasilewski
All rights reserved.